INTERIÉROVÉ DVEŘE

DODAVATELÉ - KATALOGY

 

Nabízíme velký výběr interiérových dveří  z kvalitních materiálů jako jsou např. lamina, folie a materiály z dýhy. Dveře dodáváme včetně zárubní a odborné montáže.

Výplně dveří

VOŠTINA - tvrzený papír poskládaný do tvaru plástvu, standardní výplň dveří

DUTINKA (odlehčená DTD) - odlehčená dřevotřísková deska zajišťující pevnost a tuhost dveří a lepší akustické vlastnosti

PLNÁ DTD - pevná dřevotřísková deska používaná především u speciálních dveří, odolná proti prokopnutí dveří a s výbornými akustickými vlastnostmi

Nobasil – minerální vata používaná u speciálních dveří, vyznačuje se výbornými protipožárními a akustickými vlastnostmi. Používá se u některých typů protipožárních a protihlukových dveří.

Rám dveří:

MDF hranolek

Masivní smrkový hranolek

Masivní smrkový hranolek s dubovým nákližkem

Masivní lepený dubový hranolek


Výhody jednotlivých výplní dveří

Velká část interiérových dveří se vyrábí z voštiny. Díky tomu, že jde o lehký a levný materiál, jsou tyto dveře velmi oblíbené. Druhým materiálem, je dutinka. Jde o odlehčenou děrovanou dřevotřískovou desku („DTD“), která nabízí větší pevnost, delší životnost a také lepší izolaci proti hluku. Posledním materiálem, kterým můžeme vyplnit Vaše interiérové dveře, je plná dřevotřísková deska. Jedná se o nejdražší variantu výplně, která se používá zejména u speciálních dveří (protipožární dveře, bezpečnostní dveře, klima dveře, ...). Mezi její výhody patří velká odolnost proti namáhání, proražení i hluku.

zpět

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás